ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Кращий голос Азова. Діти

Талант-шоу «Кращий голос Азова. Діти» запрошує талановитих вокалістів Токмаччини.

У талановитих виконавців Токмацького району віком від 6 до 14 років є чудова можливість взяти участь в масштабному талант- шоу. Талант-шоу «Кращий голос Азова. Діти » охопить 13 районів і три міста. Конкурс об'єднає талановитих дітей з Розівського, Приазовського, Якимівського, Нікольського, Бельмакского, Чернігівського, Веселівський, Михайлівського, Мангушського, Волноваського районів, а також м. Бердянськ та Бердянського району, м. Приморська, Приморського району, м. Токмака та Токмацького району.

Конкурс проводитися під патронатом народного депутата Сергія Валентірова. Вперше відбулося вокальне талант-шоу «Кращий голос Азова. Діти » в 2017 році. Представники 13 районів і трьох міст Запорізької і Донецької областей - учасників масштабного вокального проекту «Кращий голос Азова. Діти» вже провели першу ознайомчу зустріч, щоб обговорити, як будуть організовувати талант-шоу в кожному районі. Організаторам зональних конкурсів в рамках проекту «Кращий голос Азова. Діти» в найближчі три місяці чекає кропітка робота.

У Токмацькій райдержадмінастрації створять Оргкомітет, який буде відповідальний за підготовку. І незабаром розпочнеться збір заявок від учасників. Також їм треба буде визначити трьох майбутніх наставників талант-шоу, провести відбіркові тури (31 березня або 1 квітня), півфінали (28 квітня) і фінали (26 травня) вокальних конкурсів. У підсумку в кожному з 16-ти адміністративних центрів в суперфінал вийде по дві людини - переможець зонального конкурсу в молодшій віковій категорії (6-9 років) та старшої (10-14 років).

Запрошуємо талановитих мешканців Токмацького району взяти участь у талант –шоу «Кращий голос Азова. Діти»!

За консультацією можна звертатись до відділу культури та туризму РДА за Т. 2-07-81, 2-17-58.« повернутися до списку новин