ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Колегія відділу освіти Токмацької райдержадміністрації від 18.04.2018 року

18.04.2018 року відбулось засідання колегії відділу освіти Токмацької райдержадміністрації під керівництвом голови колегії начальника відділу освіти Шепеля М.П. У роботі колегії взяли участь члени колегії, методисти, керівники закладів освіти району.

Колегія розпочалася із візиту Абакумової Н.Ю., головного спеціаліста відділу з організації медичної реабілітації Токмацького відділення УВД ФССУ у Запорізькій області, яка проінформувала присутніх, що з 01.01.2018 набрала чинності Постанова правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок Фонду соціального страхування України».

На засіданні колегії були розглянуті такі питання: 1) Організація сучасної системи методичного сервісу для педагогів та батьків у дошкільних закладах освіти – доповідач  Ялтуховська І.М.,  методист КУ РМК. 2) Створення особистісно-орієнтованого навчального середовища в класах інклюзивного навчання – доповідач Хайдарова О.С., методист КУ РМК. 3) Можливості розширення краєзнавчої, дослідницько-пошукової роботи у закладах освіти - доповідач Стольнікова Н.М., головний спеціаліст відділу освіти РДА.

Кожне питання активно обговорювалось. В процесі спілкування голова колегії Шепель М.П.  ставив питання та відповідні доручення.

Проведення  колегії  дало змогу кожному з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо ефективного здійснення діяльності в школі.

 « повернутися до списку новин