ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проведено науково-методичний тренінг "Розвиток професійної компетентністі вчителя засобами роботи з ІКТ"

   

Комунальною установою «Районний методичний кабінет» Токмацької районної ради було вивчено запити з розвитку професійної компетентності вчителів закладів загальної середньої освіти району та Остриківської об’єднаної територіальної громади. З метою створення якісних умов для систематичного професійного розвитку учителів початкової школи Токмацького району та Остриківської ОТГ 22 лютого 2020 року на базі Молочанського  опорного закладу освіти І-ІІІ ступенів було організовано науково-методичний тренінг: «Основи створення блогу. Оформлення електронного портфоліо вчителя. Робота з інтерфейсом системи дистанційного навчання moodle 3.5».

Тренінг з вдосконалення професійних навичок з інформаційно-комунікаційних технологій провели фахівці «Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького» Осадчий В'ячеслав Володимирович доктор педагогічних наук, професор кафедри інформатики і кібернетики, Заслужений діяч науки і техніки, член-кореспондент Української Академії Акмеології, «Відмінник освіти України», Наумук Ірина Миколаївна – кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інформатики та співробітники кафедри інформатики Сердюк І.М., Чемерис Г.Ю., Букреєв Д.О.

В умовах поступового становлення «Нової української школи» велика увага приділяється розвитку та підвищенню професійної компетентності вчителів початкових класів їх комунікативним вмінням та здібностям. З цією метою нині широко застосовуються тренінгові інтерактивні форми роботи, які дозволяють вчителю подивитися на освітній процес ззовні, а також змінити свою роль: перетворитися з людини, яка відповідає за клас, на особистість, яка заслуговує на допомогу у вирішенні певних проблем засобами діалогу, налагодженням партнерських відносин та комунікації між усіма учасниками освітнього процесу. Однією з найголовніших та ефективних форм науково-методичної роботи є індивідуальна праця педагога. Ще Д. Писарів писав: «Хто цінує життя думки, той знає дуже добре, що справжньою освітою є тільки самоосвіта».« повернутися до списку новин