ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

І місце

Вольвач Анна,учениця Новопрокопівського опорного закладу загальної середньої освіти нагороджена дипломом переможця - І місце  у номінації «Краща фоторобота на тему «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини». Дитячий конкурс малюнків та фоторобіт проводиться вже третій рік поспіль. Його мета - привернення уваги громадськості до трьох актуальних проблем: домашнього насильства, торгівлі людьми і будь-яких проявів гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення через дитячу аудиторію. У цьому році конкурс відбувся в рамках проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Конкурс проводиться за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями:

для дітей віком від 4 до 6 років – номінація «Кращий малюнок на тему «Безпека навколо мене»;

для дітей віком від 7 до 10 років – номінація «Кращий малюнок на тему «Світ без насильства»;

для дітей віком від 11 до 15 років – номінація «Кращий малюнок на тему «Зупинимо насильство разом» та номінація «Краща фоторобота на тему «Подорожуй безпечно»;

для дітей віком від 16 до 18 років (включно) – номінація «Кращий малюнок на тему «Ці руки не скривдять» та номінація «Краща фоторобота на тему «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини».

У  конкурсі взяли участь близько 1000 дітей із області. Засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу малюнків та фоторобіт «Світ без насильства» відбулося під головуванням директора Департаменту Світлани Абдурахманової,  під час якого визначено переможців. Ними стали 25 дітей з різних куточків області: м. Запоріжжя, м. Енергодар, Вільнянського, Новомиколаївського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Гуляйпільського, Більмацького, Пологівського та Токмацького районів.

Найкращі 100 робіт представлені на виставці в Запорізькому академічному театрі юного глядача!« повернутися до списку новин