ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини

"Нова українська школа"

Дата створення: 14:10 07.09.2020

З метою ¶забезпечення якісного освітнього процесу, впродовж літнього періоду відбулися закупівлі сучасного оснащення для Нової української школи. Цитата з сайту МОН про нововведення в  НУШ: «Щоб навчати по-новому, вчитель повинен отримати свободу дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати. Цю свободу дає новий закон «Про освіту». Керуючись  наказом МОН №574 від 29.04.2020 року — "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій", наказом №143 від 07.02.2020 року — "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи" та методичними рекомендаціями у заклади освіти були закуплені: ноутбуки, проєктори з екранами для проєкції, кольорові МФУ та документ камери, дидактичні матеріали  шкільні мобільні меблі.  

Переможець дитячого конкурсу малюнків від Новопрокопівського опорного закладу освіти

Дата створення: 10:05 11.02.2020

Вольвач Анна,учениця Новопрокопівського опорного закладу загальної середньої освіти нагороджена дипломом переможця - І місце  у номінації «Краща фоторобота на тему «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини». Дитячий конкурс малюнків та фоторобіт проводиться вже третій рік поспіль. Його мета - привернення уваги громадськості до трьох актуальних проблем: домашнього насильства, торгівлі людьми і будь-яких проявів гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення через дитячу аудиторію. У цьому році конкурс відбувся в рамках проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Вітаємо переможця Всеукраїнського фестивалю

Дата створення: 15:09 10.02.2020

        Вітаємо Самойленко Ольгу - ученицю 9 класу Новопрокопівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Токмацької районної ради, директор Волошина А.І., за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об’єктиві натураліста - 2020" за темою: "Країні Юннатії - 95". https://drive.google.com/file/d/1McNT08K4S_IAvPjvEAG-VdApUAbZ-cJX/view

Участь у Всесвітньому Дні Гідності учнів Молочанського опорного закладу освіти

Дата створення: 16:28 06.02.2020

21 листопада по 9 грудня Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти разом зі всією Україною приєднався до глобального руху- Всесвітнього Дня Гідності.У рамках цього заходу учні поглибили розуміння гідності на практичних ситуаціях,презентували свої історії гідності,писали собі листа у майбутнє,де орієнтиром були принципи гідності.